Klojiniai pamatams ir sienoms

Panaudojimas

Savo darbe naudojame aukštos kokybės PIONART gamyklos naujus klojinius PIONI MINI. Naudojama pamatams, sienoms. (Klojiniai perdangoms žr. kitame puslapyje.)

Lengva transportuoti ir  montuoti

Naudodami mūsų klojinius jūs ženkliai sumažinsite statybines sąnaudas ir laiką. Klojinių skydai lengvai montuojami ir, svarbiausia, pačios plokštės yra lengvos. Juk statybos reikalauja daug fizinio darbo, tai kam apsunkinti gyvenimą dar labiau?

Didžiausia 90 x 150 cm plokštė sveria vos 45 kg ir turi transportavimo rankeną, todėl ją lengva pervežti ir naudoti pastatų statyboms ar rekonstruktai.

Kitos sistemos dalys, kaip antai vidiniai ir išoriniai kampai, tvirtinimo elementai, sijos, veržlės leidžia paprastai sukonstruoti pageidaujamos formos klojinius.

Klojinių sistemą sudaro: 

Plokštės aukštis –  90 / 120 / 150cm

Plokštės plotis –  30 / 45 / 60 / 90cm

Aukščiausios kokybės klojiniai

Išorinę plokštę sudaro karštai cinkuotas 5 mm storio perforuotas plokščias strypas ir 12 mm storio aukštos kokybės beržinė fanera. Vidinį tinklelį sudaro prie sujungimo  pritvirtinta plokštė, kuri sutvirtina konstrukciją ir pagerina estetinį vaizdą.

Naudojamos modernios technologijos, kruopštus darbas ir aukštos kokybės fanera žymiai pailgina klojinių eksploatavimo laiką.

Detalus klojinių katalogas čia:

Į viršų